← [Назад]

19-02-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар
YVY

YVY
3 : 4

Kurtep
Група А.

YVY

Kurtep

Треки:
Коментарі суддів:
Франик 2/3/2=7 3/2/1=6
EMI GRNT

3/2/2=7

приспів не сподобався, трек душевний, але бракує емоційності, бо слухається ніби ти вдрге біля мікро, і боїшся шось записати, ти ж на баттл прийшов.

3/3/2=8

Харош, подача спобались, відчувається шо в майбутньому дальше будеш круто батлити, і це саме те шо треба тут.

ТУР

3/3/2=8

Все ніби і добре, і панчі є, і чути переживання в тому треку. Але я якби не писав сам подібне, не зміг би почути тебе. Треба підтягнути злість в словах, якщо хочеш щоб люди на другому кінці почули саме те, що ти їм кажеш! Злість, інтонації і все це добре звести! Трек хороший!

3/4/2=9

Старий добрий качовий батл-реп!

Є куди рости.

Довгий Пес

3/2/2=7

Мені приспів зіпсував все враження

3/3/1=7

По римах слабо, а так міг би роздавати технічніше, кагбе

Капітан Смоллетт

3/2/1=6

Де моя футболка? :D Інтруху прохавав як ніхто інший, адже писав курсову по Сковороді ;)  Без усіляких викрутасів, по-простєцкому і з душею, проникся!  Трошки не вистачило напору і з вокалом не дожав на приспіві. Римування - 1 з 2. Є цікаві конструкції. Непоганий панч "Нащо я сюди вліз? Наламав багато дров, та не зупиняюсь чим далі в ліс".

2/3/0=5

У 2к17 ще пишуться під ALLROUNDA PRODUCTIONS? Ностальжі :) Подача сильніша, аніж у суперника. Відчувається напор, але по розкриттю YVY зробив краще, тому за розкриття 2 з 4, за подачу 3 з 4. Щодо римування - суцільні квадрати "сказав - лизав", "землі - одні", "хаслити - пакостити", "світі - сіті - вдіті", "рази - тузи". Не "бумага", а "папір". "Мені не потрібні ці батли, я й так тут кращий" - до максималізму на батлах не маю негативного ставлення, але якщо він підкріплений чимось. Поки що, цитуючи Станіславського, кажу: "Не вірю!". Можеш краще!

МамонТ

2/3/2=7

Тему розкрив, але, знову ж, суперника навіть не пробував батлити. І ще хотілось би більшої роботи над приспівами.

3/3/2=8

Мало, мало власне батлу. Сподобалось римування, напористий стиль.

Підсумковий результат:
 

/