← [Назад]

19-02-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

dobra
2 : 4

С23
Група B.

dobra

C23

Треки:
Коментарі суддів:
Франик 3/2/2=7 3/2/1=6
EMI GRNT

3/2/1=6

круто, ну просто сильніший в тебе опонент, але трек крутий, про сім-сім сподобалось, "принц-принципи" то не рима(не втомлююсь це пояснювати багато років вже), інтро круте. Маєш свій стиль. "чисто так-чистота" тоже старайся уникати, то спільнокореневі слова, а не рими

3/3/2=8

інтро- "задо*уя актьорочки!" Подача - хороша, заставила качати башкою. Але ставай агресивнішим, попереду важчі раунди! Канцова тоже сподобалась!

ТУР

3/2/1=6

Я не хочу образити! Але не сподобалося. Хотіла зробити батловий трек -  не вийшло. Адам…Єва…Фея….Не то.

3/3/1=7

Дужееееее монотонно….було….до вставочки аля треп. Потім зарухався. По тексту про все підряд) на цей раз виграв. Далі сильніші…..Старайся

Довгий Пес

2/3/2=7

ну, обидва кагбе шось так, знаєте, я думав більше дадуть батлово

2/4/2=8

подано різноманітненько, акторськи

Капітан Смоллетт

2/2/1=5

Я все чекаю того моменту, коли ти почнеш розйобувати, як Little Simz! Розкриття поверхневе, не вловив його глибше. Тому 2 з 4. Те, що зробила трек з батловою атмосферою - це безумовно +. Але спробуй поекспериментувати з голосом. Біт же агресивний, а в тебе подача зовсім йому не відповідає. Вона відповідає другому твоєму парту. В ньому твій голос звучить гармонійно, в першому парті - не зовсім, тому за подачу 2 з 4. "Але я олдскул, як SIM SIM від UMC" - посміхнуло :) Зовсім небагато цікавих римоконструкцій, але вони хоча б присутні в тексті, тому за римування 1 з 2.

2/3/1=6

Не "на рідній мові", а "рідною мовою" ;) "Я говорив про різне різним, багато - по-різному, і залишуся  вічним навічно у вічності" - непогано закрутив! Римування 1 з 2, поки що єдина пара, в якій є бали (кхе-кхе) Розкривати тему почав непогано, але під кінець щось я взагалі втратив зв'язок з тим, про що ти читав спочатку і чим завершив укінці, тому 2 з 4. А от подача сподобалася! Грамотно підібрав мінус, гра голосом, мимо біта не літав, але трошки переграв з грою голосом у кінці треку, тому за подачу 3 з 4. Переміг з невеличкою перевагою. Цікава пара!

МамонТ

4/3/2=9

Темна сторона Доброї не настільки темна, як я собі думав, але все ж гуд. Цей трек треба переслухати як мінімум кілька разів аби вдуплити у всі "плот-твісти" (витри мамі пиль - витриманий стиль), панчушки гарно залітають. Друга частина сподобалась більше, все ж ти впевненіше почуваєш себе на мелодичному, спокійному полі. В певних моментах хотілось виразнішою подачі, шоб акцентованіше залітали ті ж панчі. І, напевно справді, як хтось там писав, бракує чуток дихалки. Але то все діло практики. Потенціал огого.

2/4/2=8

Коля, нашо тобі той батл? Ти самодостатній, повноцінний виконавець. В тебе все є: відточена, твоя оригінальна подача, круті тексти, якість, чіпучість. Пиши релізи, знімай кліпи, взірвеш! Зняв два бали лиш за те, що не було батлу.

Підсумковий результат: