← [Назад]

19-02-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

kvitka o snovjanenko
0 : 6
Тен

Тен
Група C.

kvitkaosnovjanenko

Тен

Треки:
Коментарі суддів:
Франик

3/2/1=6

зає*ав, але смішно

2/3/1=7

я б поставив більше за римування, але забагато прози.

EMI GRNT

2/2/1=5

Ссудячи батл, подумав шо Жереб подібний на Бабангіду, але послухав 7 хвилин цьої жесті, і зрозумів шо помилявся, україномовний Бабангіда (шарю шо більшість,навіть поняття не мають хто це, якшо вирішите знайомитись із творчістю починайте з треку "Пир духа") це ти! Радує сатира, рими хуйня, подача тоже. Загальна картина треку - ніколи не слухати ще раз! Але я послухав один раз, і запамяталась дуже рима "підбіті-трембіті"! Моментами не попадаєш в біт, а це автоматично не заслуговує на високі бали.

3/3/1=7

"ви*бав твою мамашу"... ну тіпа не впевнено звучало, враховуючи шо голос твій сам розумієш, мяко кажучи, не складає враження дорослої людини. Фішечки хароші, але тіки на них в майбутньому не виїдеш! 8 хв? Ви вирішили просто поміртись довжиною еммм... треків? 8хв?Реально можна було порішати гриню в 2-ох хвилинах.

ТУР

2/2/1=5

Ти зробив історію на біті. А суперник її зробив без біта, і вона вийшла цікавіша. Тому такі оцінки…

4/4/2=10

Мюзікл. Геніально. Попсова частина - хіт! Найкращий музон першого туру. "Я буду сірим"!

Довгий Пес

4/2/1=7

ну цікаво було слухати, витримав якусь свою лінію

4/3/2=9

фанкі фонкі, тут ціла п'єса бля*ь

Капітан Смоллетт

2/1/1=4

Ахах, бля, ну що можу сказати? :D Якщо об'єктивни, то з панчів сподобалися про долину, аналізи та евтаназію. Інколи тягнув либу :) А з римами біда. Тому за панчі 1, за рими - 0. Отримується, що за римування 1 з 2. Подачу коментувати не буду, трек глузливий, подача така ж, тому 1 з 2. Тільки лінивий не обісрав український реп в розкритті теми, але чомусь у твоєму треці ця тема - це левова частка треку. Якби трохи детальніше розкрив і сильніше бив по слабким місцям, то бал був значно вищий, а так 2 з 4.

4/2/1=7

Довжина треку - 8 хвилин, моя школа! :D В цілому, цікава ідея зі Стуком і Чіпсетом, розібрав опонента, панчі присутні, подача лише не дуже сподобалася, але у деяких місцях вона була доречною. Розкрив, поки що, найкраще з усіх і дійсно підійшов оригінально і цікаво - 4! Подача середня - 2. Римування - 1.

МамонТ

4/2/2=8

Не знаю, не знаю, але мене чимось впирає ця подача. Щось між Снейком і Прищепкою, нагадує про ті старі, лампові часи. Тему розкрив, забатлив Тена (і разом з ним всіх інших). Брак якості і якихось навичок компенсуєш прямотою, різкістю…може навіть харизмою. Але з наїздами на організаторів не зловживай.

4/3/2=9

Тен влаштував ціле аудіошоу. Цікаво, драматично, весело…Так, довгий секс це добре, але коли надто довго то якось втрачається інтерес, розсіюється увага (то і твого суперника теж стосується). Вживу це б, напевно, виглядало круто, але, нажаль, в нас є тільки аудіо. А все решта сам знаєш, все ок.

Підсумковий результат: