← [Назад]

19-02-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

KVL1BR
2 : 5

GUASH
Група А.

KVL1BR

GUASH

Треки:
Коментарі суддів:
Франик 3/2/1=6

2/2/1=5

очєнь много скріптоніта

EMI GRNT

2/2/1=5

Якось не звучиш на тому біті, в опонента подача на порядок краще.

4/3/2=9

дуже круто, дуже. Все класно, продовжуй!

ТУР

3/3/1=7

Смак на біти є. З виконанням не так добре поки. Польооооооті і болоооооті, ЯК НА МЕНЕ, виконано погано. Погано відносно ритміки біта.

3/4/2=9

Хороший трек. Переборщуєш з кривлянням в голосі, тому деякі слова важко розібрати( Та ж ситуація, що і з Грубим. Лиш тут не Скріптоніт, а Lucaveros. Ну взагальному в наступних раундах за Казахстан -2 зніматиму.

Довгий Пес

3/3/1=7

дуже схоже, як на мене, підійшли обидва

3/4/1=8

звучить цікаво, подав цікаво. жду росту на очах)

Капітан Смоллетт

2/2/0=4

Відчувається батлова атмосфера, але батлу, як такого, немає. Розкриття посереднє, тому 2 з 4, подача, хоч і відповідає біту, але у деяких місцях злетів з біта, "тільки почаааав" - звучало кривувато, тому 2 з 4. "Ешафоті - болоті", складних конструкцій не почув, панчів у сторону опонента також, тому за римування 0 з 2. Старайся! Вірю, що можеш краще!

2/2/0=4

Не знаю чому, але дуже змахуєш на нещодавно вистрілившого t-fest'а (голосом). Не полюбляю, коли надто кривляються, трошки з грою голосом переборщив, але фастфлоу бодрий, тому за подачу 2 з 4! Розкриття також посереднє, як і в Калібра, тому 2 з 4. Панчів або складних рим також не почув, тому 0 з 2. У цілому ви звучите рівно, тому дав одинакові бали. Але якщо наберете однакову кількість балів, то віддаю свій голос Калібру. Його трек трішки більше сподобався по враженню від прослуханого.

 

МамонТ

3/3/1=7

Чуток бракувало різноманітності і в кількох місцях впевненості.

2/4/2=8

Твій опонент чуть більше приділив уваги розкриттю  теми і батлу на тебе. В тебе ж стиль, яким ти вміло оперуєш і за рамки якого ти вмієш виходити. Це гарно.

Підсумковий результат: