← [Назад]

19-02-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

Grybuu
6 : 1

Жереб салема
Група B.

Grybuu

Жереб салема

Треки:
Коментарі суддів:
Франик 2/3/1=6 2/2/1=5
EMI GRNT

4/3/2=9

Хароший музон, панчі, рими, подача, якість запису і зведення, відчувається досвід, не заздрю наступним опонентам.

3/3/2=8

Нагадав Бабангіду, а я дуже на його музонах тарчав, і мало людей хто достойно може його повторити! Насмішкуваті панчі і рими сподобались. По змісту жостко, напевно, я навчений такими словами не розкидатись, і тобі не раджу, подача все ж таки в Грубого сильніша.

ТУР

3/4/2=9

Читка відточена. По тексту - "курю драб і лізу вгору"….ну….врядлі….ну…..хіба по стіні. Більше такого не пиши. Взагальному цей раз ти виграв. В наступних знімаю з подачі 2 бали, якщо почую Скріптоніта!

3/3/2=8

До другої частини питань нема взагалі. Якби не було першої - була б нічия. Більше - не завжди краще(

Довгий Пес

3/3/1=7

пройшлись по лічностях

3/2/1=6

аналогічно

Капітан Смоллетт

3/4/0=7

Зробив у своєму стилі, круто! Відчувається батлова атмосфера. Розкрив тему непогано. Якість і підхід до запису дуже подобається, всім би так. Подача на рівні, перебіжки швидкі - все в біт, добре! Але от не почув я в твоєму дісі якихось колючих і точних панчів або якихось цікавих рим чи конструкцій. Є приколюха в треці, де ти про його сімейні стосунки говориш, але римувати "пройоб - долбойоб" не комільфо. Тому за розкриття 3 з 4, подача - максимум, римування - 0 з 2

2/2/0=4

А чому не дев'ять хвилин? Я б зацінив :D Але якщо об`єктивно, то розкриття я почув лише в першій половині другого парту. Якби весь парт був таким, то поставив 3, а так - 2 з 4.  Подача посередня, ні перебіжок, ні гри голосом - нічого цього не було, тому 2 з 4. Той самий трабл, що й у Грубого - є діс, але немає точних панчів, які зачепили б. Є порція бруду, але немає над чим порозкинути мізками.

МамонТ

3/4/2=9

4/3/2=9

Найскладніша для мене пара. Дуже різні виконавці, дуже різні стилі, погляди і ставлення до музики. Грубий робить акцент на стиль, звучання, композицію, в нього виходить дійсно якісне, потужне музло. Жереб оригінально і добре справляється з передачею змісту і настрою, цікавий і добре заримований текст дуже гарно лягає під його "фірмову" подачу. І це одна з двох пар туру, яка добре справилась власне з батловою частиною. Надіюсь, ви нарешті порішаєте свої разнагласія.

Підсумковий результат: