← [Назад]

08-03-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

dobra
1 : 5

Жереб салема
Група B.

dobra

Жереб салема

Треки:
Коментарі суддів:
Франик 0/3/2=5 2/2/2=6
EMI GRNT

2/2/1=5

Як просто трек, то крутий, як трек на баттл - то сама розумієш!

3/3/2=8

Голос пре, подача качає, біти вибираєш нехуйові! Приспів примітивний, як на менеб думаю шо кручє можеш 100%.

ТУР

2/3/1=6

Краще хороший попсовий музон, ніж поганий батловий. Все правильно. В третьому турі, крім співу, треба буде ше шось начитати, щоб вийшла далі. На цей раз краще за оппонента.

2/2/1=5

В минулому турі було набагато(!) краще. Зараз непопадання, невдалі перебори. Текст про все і ні про що. Тема не розкрита.

Довгий Пес

2/2/1=5

ну, якось не по темі.

3/2/1=6

хороший біток, на стилі. обережно начитано

Капітан Смоллетт

2/2/0=4

Блін, не знаю. Анастасіє, ну ти ж могла записати трек на батл! Не знаю яким чином твій трек і тема раунду переплітаються, окрім фрази "My rainfall nobody knows". Якихось цікавих рим чи панчів не почув, направлення на опонента також не було. Трохи фальшивиш коли співаєш. Вірю, що можеш краще. Будеш робити як Little Simz, і тоді хайпонеш! :D

2/2/1=5

"Розкрий тему, або пропади кудись, як старе демо" - нот бед! Прискорюєшься кострубато. "Досвід залишив спогад на ребрах" - нот бед! Ахаха, ти дав прискорення, але відточи його і буде непогано. Літаєш повз біта частенько. Набагато краще, ніж у минулому раунді! Я не такий "противний", коли ви починаєте робити краще.

МамонТ

2/2/2=6

Ех, Настя, Настя….по треку я свою думку тобі вже розказав в приват. Загалом твій трек кращий, як на мене, але тут батл, і власне на батл Назар постарався краще. Соррі.

3/3/2=8

Мені подобається цей спосіб написання і римування. Хороша задумка. Цей раунд твій.