Цей проект робить великий вклад в розвиток україномовного хіп-хопу. Як для молодих виконавців, так і для старпьорів - це добра можливість проявити себе чи заточити навики. Приємно знати, що існує такий україномовний ресурс, осередок чи база, як хочете, так і називайте, але це дійсно заслуговує подяки!

Діма Кеб (м.Черкаси)

ПідБіт - це чесний батл. Тут не діють блат чи знайомства. Повага здобувається лише власним вмінням і талантом. У суддях тут не буває слабших виконавців від самих учасників.

Пако (гурт "ЦЕНТРА")

За проектом я слідкую вже давно, власне, із самого початку. І ті оберти, які проект набрав за цей, здавалося б, короткий час, не можуть не тішити. А це вже така швидкість, що зупинятися не можна!

Мc Франик (м.Львів)

ПідБіт - єдиний український батл, який досі успішно тримається на плаву. Мені завжди подобалась організованість батлу. Величезний плюс, що це саме УКРАЇНОМОВНИЙ батл, який допомагає розвиватися вітчизняному репові. Тут розкрилося безліч талантів, адже батл дає шанс позмагатися, перевірити власні сили, і дізнатися на що кожен здатен. Щодо мене, то саме тут я виріс у творчому сенсі. Тому моя оцінка батлові 10/10! Дякую що ви є!

Bujidog (гурт "Буде Так", м.Полтава)

ПідБіт підкував вже не один стиль і не одного виконавця, він підтирав соплі багатьом і роздавав потиличників тим, хто на це заслуговував. У міру вище сказаного, я вважаю цей проект потрібнішим за контрактну армію. Подяка організаторам, я вірю у Вас!

Макс Гнатик