← [Назад]

01-10-2014

  • Учасники
  • Додати свій коментар
Лірик

Лірик
3 : 1
Рома Майк

Рома МайкКуLя (Тулим):

Лірик – 4-4-2=10

Глибокий зміст,в той же час технічно – поєднання до якого варто прагнути кожному,як на мене. Абстрактний стафф,плюс і не забув згадати про баттл…  Для мене Лірик – один з найперспективніших українських МС сьогодні.

Рома Майк – 4-3-2=9

Друга частина енергійніша і напористіша,проте суперник розкрив тему глибше і чіткіше. Присутні круті рими та фрази – розвивай та формуй стиль далі! Успіхів!)Asquette:

 

Лірик - все круто, на рівні попередніх раундів, вірний собі. Особисто для мене - відкриття батлу і еталон того, як можна відточити стиль.
Рома Майк - боявся, шо не втримаєш планку, але ти справився. Логічне завершення сильного баттлу. Не здав ні разу, в фіналі виклався на максимум - все, як має бути.

Хороший фінал, суперники кардинально різні, але достойні фіналу і один другого. 
Перемогу віддаю Ромі Майку просто через те, шо не чув про нього раніше і хлоп реально здивував. Всеможливі респекти і всякого роду профіти тобі від мене.
Лірик - хороший баттл, виніс сильних суперників, підтвердив свій високий рівень, довів все, шо потрібно було. Мабуть тому тобі ця перемога потрібна трохи менше. Чекаю на реліз.

 


Sim (PIVNICH):

Лірик 4-4-2=10 круто навалив, тема крута, закину цей трек в пле*єр, красава

Рома Майк 3-3-2=8

Таких треків можна вдосталь знайти майже в кожного виконавця, на відміну від опонента. Флоу далеко непоганий, але знову ж таки, опонент виявився сильнішим за тебе і тут

 

 


Freel (ex-На Відміну Від):

 

Лірик - 4-4-2=10

Ну, переможець. У чувака калібр, проти якого важко перти. 

Рома Майк - 3-4-1=8

Втім, Рома Майк спробував, вийшло достойно, але не достатньо для рівного протистояння.