← [Назад]

08-05-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

Kurtep
2 : 3

Жереб салема
1/4 фіналу.

Kurtep

Жереб салема

Треки:
Коментарі суддів:
Франик

3/2/1=6

ну другий куплет краще, але стільки лєвої тєкстури в першому, шо звучить як дісс на себе. (я про мусора, хуйовий крек і 117 ст.). відчуття шо не шариш в якихось поняттях.

3/2/2=7

ну чо, є пара прікольних панчів)

EMI GRNT

2/2/2=6

Цікаво, слухав музон двічі. Радує шо попрацював над звучанням, бітос вибрав модний. Але називати себе мусором на реп батлі краще не треба)

3/3/2=8

Видно як на римами працював, качає, хочеться слухати і розуміти кожне слово. Сильніше. Але щоб виграти батл треба ще краще.

ТУР

3/4/1=8

Набагато слабше, ніж в групі. Рими незрозумілі, наприклад фраєр-фаєр, дапустім-попустім, можеш сильніше. Плюсую беки і дублі. Мастеринг у вас "мастєрскій"!

3/3/1=7

Все однаково і монотонно. Музичну частину репа ніхто не відміняв. Ти ніби з книжки вірш під біт читав. Ні приспіва, ні пауз, ні зміни в голосі.

Довгий Пес

3/2/1=6

ху*вата спроба панчить назвавши себе мусором, чи галімим баригою ;)

3/2/2=7

краще ніби підпанчив, але важко було ловити на біті

Капітан Смоллетт

2,5/3/0,5=6

Біт піздатий, а от твій приспів - не дуже. Чому ти його не затюнив? Звучало б набагато краще. Фальшивиш жостко. "Дааа" затюнені, а от "де би я не був" - ні. Краще було б навпаки затюнити :) "Це я той барига, який тобі галімий крек продав" - хороший панч :) От "воскресити не забуду демона" затюнено добре, і звучить краще! А от далі затюнені рядки не розчув ніхуя. "Ти - ніхто, сідай в НЛО" - чувак, ну не треба після прикольних панчів так римувати. Це рима заради рими. Сенсу ніякого. "Підтягуйте граматику, тексти паскудні" - от-от! З язика зняв! Проте не скажу, що твій текст паскудний, але "навалюєш - впарюєш" мене трохи розчарувало. Почав "за здравіє", закінчив "за упокой". Таке відчуття, що кінцівка тексту тобі не давалась. За розкриття хз шо тобі ставити, наче і не 2, але і не 3. 2,5 поставлю. Подача ж крута в тебе, нормально прискорюєшся, але оті незатюнені моменти все зіпсували, тому 3 з 4. Прикольно навалював на початку треку, а під кінець з`їхав. Тому поставлю 0,5 за римування, щоб у тебе вийшла 6 за трек. Ман, можеш значно краще, потенціал у тебе є. Хз чого ти не можеш розкритись.

2/2,5/1=5,5

Біток прикольний. Римуєш нарешті непогано, хоч і проскакують квадрати, але ритміка мене прикалює. "Тут нема місця кульгавим вінгерам" - хорош! "Кучеряшки в топі - Куртеп в жопі" - бля, ну шо за дитячі панчі. Та ж сама хуйня, наче починаєш подобатись, а потім одним рядком псуєш усе. "Їбать ви мене реперки заїбали" - життєво! :) "Твій стиль попахує Стольним" - ну щось в цьому є. Розкриття посереднє, міг би краще, 2 з 4. Подача вяла, але за рахунок ритміки виїжджаєш трохи. І не 2, але і не 3, ставлю 2,5 з 4. От панчі і рими підтягнув, але знову опускався до якихось дитячих рядків чи банальностей. 1 з 2 за римування. Два треки рівні, але Куртеп зробив трохи технічніше ніж ти, ти просів саме у речетативі. В тебе ж були прикольніші панчі, ніж у Куртепа, але Куртеп зробив трохи цікавіше. З невеликим відривом він тебе опередив.