← [Назад]

08-05-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар
Тен

Тен
2 : 3
W

AndRein
1/4 фіналу.

Тен

AndRein

Треки:
Коментарі суддів:
Франик

2/2/2=6

Подача з римами мені зайшла, хоч деякі зажовані рядочки приходилося переслуховувати ше раз. добре шо текст виклав. такий собі дісок. тему хотів розкрити тонко-креативно, а вийшло лобово (ше й в такий період). хз не зайшло.

3/3/1=7

Красіва драма з легкозапам"ятовуючим приспівом. і добре шо ше є діссовий куплєт, бо того б було мало.

EMI GRNT

1/3/2=6

Тему не розкрив. Ефектів накідав, але вони не врятували твій музон. Ну шуткі примітивні, ну правда. Ну круто ж робив на попередні раунди, а тут шось розслабився.

3/3/2=8

Видно що попрацював над треком добре. Підготувався. Тему розкрив нормально.Сподобався батловий куплет. Сподобався приспів. Цікаво. Слухабельно. Актьорочку треба підтягнути.

ТУР

4/4/2=10

Кращйи трек раунду. Все.

4/3/1=8

Я впевнений що з такою музикою можна і треба збирати людей і заробляти бабло. Я почув, що ти хотів донести в першій частині. І зробив ти це круто. Тільки це батл і тут цінується інший аспект. В подачі і в знищенні опонента ти програв

Довгий Пес

2/2/2=6

ну так, панченув пару раз і вклався в 2 хвилини) ну тут менше ,як на мене, старався чим в попередніх, так не має бути

2/3/2=7

лічно мене не вразила історія, якшо сторітелінг - нада все продумати, не чув ще шо в зоні шторму впали всі літаки) жарти у вставці 50/50.

Капітан Смоллетт

4/4/2=10

Навіть не буду розтікатись мислію по дрєву. Це топ! 10 з 10.Розкрив оригінально, трек на опонента направив, панчі є, цікаві рими є, флоу-кулемет. Радує, що хоча б у чвертьфіналі МС почали годно їбашити. Посунув YVY на друге місце по піздатості :D

4/3/1=8

7 хвилин? Під мене косиш чи що? :D Але якщо вже так розтікаєшся, то сподіваюсь там тотальний розйоб Тена. Вмикаю трек. Біт непоганий, флоу на нього лягає добре. Панч про студента хороший. Класний приспів, чіпляє. Блять, класнюча перша частина, розкриваєш тему гарно. Я проникся! Трошечки не вистачає автотюну коли тягнеш голосні. Перехід на другу частину посміхнув :) Знаю цей біт на другій частині, Рома Майк тебе кінче, якщо ти на нього завалиш погано, бо він цей біт хотів собі забрати :D "Я обісру ваш Обісраться Запис не знявши труси" - дуже дивний панч. Сподіваюсь, ти мав на увазі, що ти їх словесно обісреш. Прикольно Тена спародіював. Дуже важка пара, особливо коли Тен є фаворитом. Розкрив гарно, трек на опонента направив, ставлю максимум, заслужив! Подача хороша, але трохи не вистачало тюну тобі, бо інколи чутно було як ти фальшивив + у другій частині ехо глушило твою читку і багато чого я просто не почув, 3 з 4 за подачу. Панчі були, але їх було мало, як і цікавих рим. 1 з 2 за римування. Ти пригнув вище своєї голови у цьому раунді, ман. Це найкращий твій трек в цьому сезоні, але перепригнути Тена тобі не вдалось, другою частиною тобі потрібно було його закопувати, а ти тільки вирив могилу для Тена і поклав його туди. Тен зміг "з неї вибратись" і "закопати тебе".