← [Назад]

08-05-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар
Екстракт

Екстракт
5 : 2

GUASH
1/4 фіналу.

X-tra

Guash

Треки:
Коментарі суддів:
Франик

3/2/2=7

дісс як дісс з розкритою темою.

1/2/2=5

дісс як дісс з нерозкритою темою.

EMI GRNT

3/3/2=8

Сильно, дуже, текст цікавий, метафори теж. Нічия для мене

3/3/2=8

Голос пре, качає, рими, подача все якісно.

ТУР

3/4/2=9

Ти напрягатися збираєшся? Ти то виносиш, але все не напрягаючись. Навіть по голосу чути))) ну, а якщо серйозно то тобі давно вже не місце на цьому батлі. В плані того, що ти його переріс

2/4/2=8

Тема не розкрита ну зовсім. Так не можна. Музон крутий, але тема де?

Довгий Пес

3/3/2=8

тут роздав по тексту краще. Нічия для мене

2/4/2=8

качнув краще, за подачу накину.

Капітан Смоллетт

2,5/3/2=7,5

Знову грайм? Та ти що, радує, що і наші МС починають освоювати цей стильок. "Ти Грубого тінь, скілзів мізер" - непогано! "Я кандидат у мери - дарую техніку новій школі" - один із найкращих панчів сезону, топово! Приколюха про Мамонта теж зайшла :) За розкриття ставлю 2,5, бо воно трошки вище від посереднього. Флоу хороший, але якщо робив грайм, то мені трошки не вистачило отих прискорень, які характерні для такого стилю. Тому 3 з 4 за подачу. Рими цікаві є, панчі годні, 2 з 2! Тримаєш планку, але деякі МС тебе перепригують (Тен, YVY). Не думаю, що ти потрапиш на Куртепа чи Жереба, тому сподіваюсь, що у півфіналі покажеш себе у всій красі.

2/3/1=6

Біт сильний, сподіваюсь і ти під нього так же завалиш. "Тобі не залетіти, я тут натягнув гандона" - нот бед! "В тебе хуй встає, як тільки думаєш про Жареба" - теж нот бед! От бля, ти в Гоні набрався? Я про пальоні найки :) "Буде не больно" - боляче. Розкриття у тебе посереднє - 2 бали. Подача непогана, хотілось би від тебе якісь прискорення почути. Рим цікавих нема, а от цікаві панчі є, тому 1 з 2. Можеш краще!