← [Назад]

08-05-2017

  • Учасники
  • Додати свій коментар

Grybuu
1 : 4
W
YVY

YVY
1/4 фіналу.

Grybuu

YVY

Треки:
Коментарі суддів:
Франик

1/3/1=5

Переборщив з темпом. місцями нічо не ясно. тему не розкрив. жаль. а звук - норм.

4/3/2=9

Самий мочний трек в раунді. найрозкритіша тема, щоправда це наполовину заслуга опонента)). за оформлення - окремий ріспект, але воно на бали не впливало.

EMI GRNT

3/4/2=9

Мощ!

2/3/2=7

Ну не дотягнув

ТУР

2/4/1=7

Про все і ні про що одночасно! Подача тащить канєшно, але текст... В тебе була задача розкрити тему і забатлити опонента, а ти просто розповів нам, як ти з пацанами бухав... жаль..

4/3/2=9

Звичайно якість така кака... жесть. Але твій реп реально "панч на панчі". Про конину шикарно, приспів в точку. Раунд за тобою. Тіки знайди нормальну студію. ну блін.

Довгий Пес

2/3/1=6

По римах слабувато. Тяжкувато ловити на біті

2/3/2=7

Більше запанчував. Ну ніби нічого так, нема шо додати

Капітан Смоллетт

2/3/1=6

Грубий робить грайм? Ого ;) Дуже похвально, що так експериментуєш, але от ритміку грайму ти якось не дуже вловлюєш. Даблтайм місцями хороший, а місцями ніхуя не розбереш: чи то це ти так прочитав, чи так зведено. Тому за подачу 3: сильно зроблено, але є моменти коли ніхуя не розчуєш. Щодо розкриття - в минулих раундах тему розкривав краще + до того майже не зачепив опонента, крім декількох рядків у самому кінці, тому за розкриття ставлю 2. Рим дуже багато, але майже усі вони квадратні, хоча я викупаю, що це засіб ритміки. Панчів цікавих не почув, окрім "замов собі яйця на Ali". Прикольно, тому за римування 1 з 2.

4/3/2=9

Твою ж мать, нарешті я почув МС, який нормально панчить. Увесь трек всіяний прикольними панчами. Особливо топ: "відіжми нормальний телефон, бо твій не підтримує кирилицю", "я, як досвідчений фірман, тримаю кобилу з правого боку лише". Прикольні підйоби щодо Скріптоніта та гра слів з нашими реперами (Дядя Вова, Дельта, НВВ, Аскет, Фірман, Озброєн). Хороші рими, наприклад рекетир - треки ти, математику - побудувати куб, казус там - Казахстан, дельту - ідей тут. Тому за розкриття і римування абсолютно заслужені найвищі бали. Тему розкрив, на опонента направив. Також хочу зазначити що непогано попрацював над подачею, але до найвищого балу трохи не дотягуєш, тому 3. Поки що, найкращий трек сезону!